Jeosonar 3D Çift Sistem


Jeosonar 3D (Üç Boyutlu) Çift Sistem, ileri teknoloji ile üretilmiş en gelişmiş metal ve boşluk tespiti yapabilen dedektör sistemidir.

METAL VE BOŞLUK TESPİTİNDE ÜSTÜN TEKNOLOJİ

Jeosonar dedektör 3D (Üç Boyutlu) Çift Sistem ileri teknoloji ile üretilmiş en gelişmiş metal ve boşluk tespiti yapabilen dedektör sistemidir. Derin dedektör sınıfında olan Jeosonar 3D Çift Sistem, yeraltında tespit ettiği metal hedefleri Altın, Değerli, Değersiz ve Çelik olmak üzere dört grupta İnceler. Metal tespiti ve değerlendirmedeki başarısının yanı sıra, Boşluk tespit edebilme yeteneği ile de mağara, mahzen, tünel, sığınak ve mezar gibi yapıları kullanıcısına arama esnasında gerçek zamanlı olarak bildirir. Yeraltında tespit ettiği hedeflerin 2D sinyal grafiğini gerçek zamanlı olarak çizebilen Jeosonar dedektör 3D Çift Sistem, bu güne kadar üretilen görüntülü sistemler içinde en gelişmiş olanıdır. Çok fonksiyonlu arama ve tespit özellikleri ile en zorlu zemin yapılarında, çok yoğun mineralli ortamlarda dahi kullanıcısının rahatlıkla arama ve araştırma yapabilmesine olanak sağlar. Amatör ve profesyonel tüm kullanıcıların rahatlıkla kullanabilmesi için özel olarak tasarlanan ara yüzleri ve pratik arama ekranı onu diğer dedektörlerden farklı kılan özelliklerin başında gelir.

Benzersiz bir derinliğe ve mükemmel bir metal ayrımına sahip olan bu sistem, aynı zamanda hedefin derinliğini de çok hassas bir şekilde verebilir. Hedef metal veya boşluk, küçük veya büyük olsun Jeosonar 3D Çift Sistem kullanıcısına hedefin ne kadar derinlikte olduğunu “cm” cinsinden bildirir.

Jeosonar dedektör 3D Çift Sistem arama ve araştırma ihtiyaçlarınıza üç farklı arama anteni ile cevap veriyor. Bu Sistemi satın aldığınızda aslında üç dedektöre birden sahip olmanın ayrıcalığını yaşayacaksınız. Daha derin aramalar için toprak altında uzun süredir duran ve etrafında manyetik alan (oksit) oluşturmuş metallerde etkili, ayrıca yüzeysel, küçük ve atık metalleri görmeden arama yapabileceğiniz 60×100 cm ölçülerinde iki kişi tarafından kullanılan Derin Arama Anteni. Genel maksatlı aramalarınızda kullanabileceğiniz 36×44 cm ölçülerinde Genel Arama Anteni. Tek para ve mahzen gibi kapalı alanlarda etkili 21×31,5 cm ölçülerinde Küçük Arama Anteni ile daha önce kimsenin keşfedemediği derinliklerde araştırma yapıp kimsenin ulaşamadığı hazinelere ulaşmanın heyecanını yaşayacaksınız.

3D GRAFİK GÖRÜNTÜLÜ METAL VE BOŞLUK TESPİTİ

Daha fazla derinlik için özel olarak tasarlanmış 100×60 cm ebadındaki Derin Arama Anteni ile geniş alanları ve derindeki hedefleri kolayca tarayıp tespit edebilirsiniz. Çok rahat ve pratik bir kullanıma sahip Derin Arama Anteni, yüzeydeki gazoz kapağı, çivi gibi değersiz küçük metal atıklara takılmadan en mineralli zemin yapılarında bile mükemmel sonuçlar alabilmeniz için jeosonar dedektör üretildi.

Üstün metal ayırma yeteneği onu diğer büyük arama antenlerinden ayıran en büyük farkıdır. Metalleri altın, değerli, değersiz ve çelik olarak dört grupta ayırabilir, yan yana duran metalleri yüzde oranları ile verebilir. Derin Arama Anteni ile metalleri tespit edebildiğiniz gibi boşlukları da rahatlıkla tespit edebileceksiniz. Mağara, mahzen, tünel ve sığınak gibi başka hiçbir dedektör ile tespit edemeyeceğiniz hedefleri benzersiz 3D özelliği ile görüntülü olarak tespit edebilmenin keyfini yaşayacaksınız.

MÜKEMMEL METAL AYIRIMI VE BOŞLUK TESPİTİ

Jeosonar dedektör 3D Çift Sistem mükemmel bir 3D sisteme, derin arama sistemine ve çok pratik bir LED (Işıklı) sisteme sahiptir. LED sistemde Derin ve Genel Arama Anteni ile arama yapamadığınız alanlarda, duvar ve yamaç aramalarında tek para ve yüzeysel aramalarda hızlı ve etkili aramalar yapabileceksiniz. Metal ayırımlı olarak hazırlanan bu pratik dedektör arama ve araştırmalarınızda en pratik yardımcınız olacak. Elceğin üst kısmında yer alan LED panoda sol taraf boşluk sinyalleri, sağ tarafda metal sinyalleri yer alır. Işık ikaz sistemi dışında boşluk ve metal hedefler için iki farklı ses tonu ile kullanıcının her ortamda rahat algılama yapabilmesine olanak sağlar. Değerli-değersiz ve çelik ayrımlı bu hızlı ve pratik elektronik sistemi yüzeysel aramaları yaparken çok derinlerdeki saklantıları da tespit etme olanağını kullanıcısına sunarak etkili bir dedektör olduğunu ispatlar.

 1. Jeosonar 3D Sistem Kutusu
 2. T44 DD Arama Başlığı ve Kolu
 3. T21 Arama Başlığı ve Arama Kolu
 4. Sistem Kutsu Deri aşıma Çantası
 5. Şarj Cihazı
 6. Lityum Polimer BataryaAraç Şarj Cihazı
 7. Lityum Polimer Batarya
 8. Kulaklık
 9. Kullanım Klavuzu ve Garanti Belgesi
 10. T100 Arama Başlığı Taşıma Çantası
 11. Arama Başlığı 100×60 (T100)
 12. Taşıma Çantası
T21 Arama Başlığı T44 Arama Başlığı T100 Arama Başlığı
Uzunluk 90 – 150 cm 90 – 150 cm
Ağırlık 2400 gr 2600 gr 8450 gr
Arama Başlığı DD Arama Başlığı 21×31.5 cm (T21) DD Arama Başlığı 44×36 cm (T44) DD Arama Başlığı 100×60 cm (T100)
Ses Çıkışı 2W 2W 2W
Kulaklık Çıkışı 6.3 Mm + 3.5 Mm Adaptör Ses Adaptörü + Kulaklık Ses Adaptörü + Kulaklık
LCD Yok CSTN CSTN
LED Power LED Yok Yok
Aktarım Sinüsoidal Dalga Sinüsoidal Dalga Sinüsoidal Dalga
Arama Başlığı Frekans 12 – 13 kHz 12 – 13 kHz 12 – 13 kHz
Çalışma Sistemi VLF VLF VLF
Metal Ayırım Var Var Var
Değersiz Eleme Yok Var Var
Derinlik Tespiti Yok 3D Grafik 3D Grafik
Ses Tonları Polifonik Polifonik Polifonik
Zemin Ayarı Manuel Manuel Manuel
Hassasiyet Ayarı Manuel Manuel Manuel
Gürültü Engelleme Otomatik Otomatik Otomatik
Eşik Sesi Otomatik Otomatik Otomatik
Batarya Göstergesi Var Var Var
Batarya Lityum Polimer Batarya Lityum Polimer Batarya Lityum Polimer Batarya
Çalışma Süresi 8 Saat 4 Saat 4 Saat
Garanti 2 Yıl 2 Yıl 2 Yıl

Nokta Makro Dedektör ürünlerin özelliklerinde, tasarımlarında ve aksesuarlarında haber vermeksizin değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Diğer Ürünler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir